• Stany Zjednoczone
  • piątek, 17 sierpień 2018 10:20
  •   390

Ksiądz gwałcił dziecko, aż złamał mu kręgosłup

Szokujące szczegóły raportu o dychownych pedofilach w USA
Szokujące szczegóły raportu o dychownych pedofilach w USA Szokujące szczegóły raportu o dychownych pedofilach w USA © archiwum

Treść raportu prokuratury w stanie Pensylwania o pedofilii księży jest wstrząsającą! Jedna z historii dotyczy chłopca, który został zgwałcony w wieku siedmiu lat i trwale okaleczony.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Zwabił kilkuletnich chłopców na plebanie, wykorzystując ich zaufanie, a potem brutalnie ich gwałcił. Ksiądz Edward Graff (†90 l.) działał tak przez 35 lat, a jego przełożeni tuszowali gwałty i przenosili pedofila z parafii do parafii. Graff trafił do Allentown w Pensylwanii. Tam zgwałcił siedmioletniego wtedy Josepha Behe (†45 l.) tak brutalnie, że dziecko doznało trwałych uszkodzeń kręgosłupa.

Także w dorosłym życiu Joseph Behe musiał z tego powodu brać silne leki przeciwbólowe. W 2015 r. niechcący przedawkował i zmarł w wieku 45 lat. Jego oprawca w 2002 roku trafił do więzienia za inny gwałt. Zmarł za kratkami. W Pensylwanii 300 księży w ciągu 70 lat zgwałciło co najmniej 1 000 dzieci. Przed sądem stanęło zaledwie dwóch.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)