• Łódzkie
  • piątek, 21 wrzesień 2018 09:57
  •   205

Przez szarżę motocyklisty zginęły 3 osoby

Przez szarżę motocyklisty zginęły 3 osoby
Przez szarżę motocyklisty zginęły 3 osoby © archiwum

Tragiczne skutki szaleńczej brawury! W Wójcinie koło Opoczna (woj. łódzkie) wyprzedzający sznur pojazdów motocyklista zderzył się wczoraj rano czołowo z samochodem osobowym. W wypadku zginęły trzy osoby – właściciel jednośladu oraz dwie kobiety podróżujące autem.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Dochodziła godzina 6 rano. Drogą krajową nr 74 od Piotrkowa Trybunalskiego w kierunku Opoczna sunął sznur samochodów. Auto za autem, zgodnie z przepisami. Nagle zza ostatniego pojazdy wyskoczył motocyklista. Odkręcił manetkę gazu i zaczął wyprzedzać, nie zważając na ciągłą linię, dzielącą obie jezdnie. Z naprzeciwka jechała toyota avensis, która podróżowały trzy osobny – mężczyzna oraz dwie kobiety, mieszkańcy województwa świętokrzyskiego.

Niestety, motocyklista nie zamierzał zwalniać. Może liczył, że przeciśnie się między kolumną aut a zmierzającą wprost na niego toyotą. Nie zmieścił się! Z impetem zderzył się czołowo z samochodem osobowym. Oba pojazdy uderzyły jeszcze w lawetę, po czym wszystkie trzy wylądowały w rowie.

44-letni motocyklista nie miał najmniejszych szans na przeżycie. Na miejsce zginęła też jedna z pasażerek toyoty. Druga z kobiet była długo reanimowana, jednak i jej nie udało się uratować.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)