• Lubelskie
  • piątek, 19 październik 2018 09:43
  •   176

Roztrzaskała się o stację

Nocny rajd pijanej nastolatki
Nocny rajd pijanej nastolatki Nocny rajd pijanej nastolatki © archiwum

To nie do pojęcia! Choć każdy trzech znajomych jadących z nią w passacie mógł prowadzić auto, to za kółkiem usiadła właśnie Andżelika M. (19 l.). A że miała ponad 1,8 promila alkoholu we krwi, to staranowała stację paliw.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Do zdarzenia doszło we wtorek w Annopolu na Lubelczyźnie, na nieczynnej stacji paliw, która przechodziła gruntowny remont. Otwarcie miało nastąpić za kilka dni, ale już wiadomo, że odbędzie się dużo później. – Na miejscu patrol policji zastał rozbite drzwi wejściowe przez samochód osobowy oraz poważnie uszkodzony asortyment wystawiony przed budynek. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń – relacjonuje Janusz Majewski z policji Kraśniku.

Andżelika M. nie potrafiła wytłumaczyć, dlaczego to właśnie ona prowadziła auto, choć jej koledzy byli trzeźwi i mieli prawa jazdy. Może chciała sobie zapewnić dodatkowe doznania na urodziny, które miała świętować za dwa dni? Jeśli tak, to emocji jej nie zabraknie. Odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości, będzie musiała pokryć szkody, które wyrządziła.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)