• Wielka Brytania
  • czwartek, 20 grudzień 2018 10:16
  •   40

Rodzina spłonęła przez świąteczne drzewko

Tragiczny pożar w Wielkiej Brytanii zabił matkę i dzieci
Tragiczny pożar w Wielkiej Brytanii zabił matkę i dzieci Tragiczny pożar w Wielkiej Brytanii zabił matkę i dzieci © archiwum

Choinka opleciona lampkami doprowadziła do wielkiej tragedii tuż przed świętami! Matka i dwójka małych dzieci spłonęły w pożarze wywołanym przez udekorowane drzewko stojące w pokoju, ojciec trafił do szpitala.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

To miało być najpiękniejsze Boże Narodzenie w ich życiu. Justin (†33 l.) i Gavin (34 l.) Collisonowie z córką Isabelą (†8 l.) i synkiem Harveyem (†5 l.) włożyli wiele pracy w planowanie zbliżanych się wielkimi krokami świąt, szykowanie prezentów i ubieranie pięknej dużej choinki. Dodatkowo mały Hervey przygotowywał się do szkolnych jasełek, które miały się odbyć już następnego dnia.

Rodzina zasnęła w rozświetlonym lampkami domu w brytyjskim Collinham. Lecz wysuszone igły drzewka połączone z rozjarzonymi świecidełkami doprowadziły do pojawienia się iskry. Płomienie błyskawicznie ogarnęły dom. Mieszkańcy nie mieli szans, bo ogień zaskoczył ich we śnie. Strażacy zdołali wyciągnąć z ognia tylko poparzonego ojca, który teraz walczy o życie. Matka z dziećmi spłonęły żywcem.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)