• Wielkopolskie
  • wtorek, 02 styczeń 2018 11:50
  •   616

Weź udział w castingu!

Weź udział w castingu!
Weź udział w castingu! © materiał prasowy

Rozpoczynają się castingi dla kandydatek, które chcą ubiegać się o tytuł najpiękniejszej Wielkopolanki 2018 roku w najbardziej prestiżowym konkursie w naszym województwie, mianowicie konkursie Wielkopolska Miss.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W castingu na najpiękniejszą Wielkopolankę udział mogą wziąć uczestniczki w wieku 14-29 lat, które mają powyżej 170 centymetrów wzrostu i są bezdzietnymi pannami. Uczestniczki do 18. roku życia będą walczyć o tytuł Wielkopolskiej Miss Nastolatek, a starsze o tytuł Wielkopolskiej Miss. – Ponownie przyjmujemy zgłoszenia od kandydatek z całej Polski oraz po raz pierwszy zainteresowana udziałem dziewczyna nie musi posiadać polskiego obywatelstwa, jednak musi zamieszkiwać lub studiować na terenie Polski – wyjaśniają organizatorzy.

Odbędą się dwa castingi - pierwszy 6 stycznia (13.00 - 15.00) w Venus Club w Ostrowie Wielkopolskim i drugi 13 stycznia (13.00 - 16.00) w klubie Pacha w Poznaniu. Aby wziąć w nich udział trzeba wypełnić stosowny formularz, a także mieć ze sobą sukienkę, kostium kąpielowy bikini, szpilki i dokument poświadczający tożsamość. Osoby niepełnoletnie muszą być z rodzicem lub opiekunem.

Laureatki będą reprezentować nasz region i kraj m.in. w konkursach międzynarodowych. Zdobywczyni tytułu Wielkopolskiej Miss otrzyma samochód osobowy i 10 tysięcy złotych. Wśród nagród są także m.in. wyjazd na festiwal filmowy w Cannes oraz festiwal filmowy w Wenecji.

Dziewczyny, które zakwalifikują się do wielkiego finału wyborów, będą miały szansę powalczyć o koronę najpiękniejszej Wielkopolanki podczas gali zaplanowanej w na koniec maja 2018 r.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)