Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
  • Kraj
  • środa, 31 styczeń 2018 09:53
  • Patronat
  •   500

Pokaż zdjęcia z Polski innym

Pokaż zdjęcia z Polski innym
Pokaż zdjęcia z Polski innym © materiał prasowy

Jeżeli masz fotografie pokazujące klimat, zabytki, ciekawostki ze swoich okolic lub miejsc, które zwiedziłeś, dołącz do akcji Zdjęcia z Polski. Jest to przedsięwzięcie, którego celem jest pokazanie na fotografiach potencjału turystycznego zwłaszcza mniej znanych miejscowości.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Akcja skierowana jest do wszystkich osób, którym utrwalanie na zdjęciach klimatycznych miejsc i ulotnych chwil sprawia przyjemność, a pokazanie swoich dzieł innym dostarcza satysfakcję. Zdjęcia są prezentowane na portalu www.lubiezwiedzac.pl stworzonym, by pokazać uroki otaczającej nas rzeczywistości widzianej okiem fotograficznych amatorów. Nie musicie się martwić się o wyjątkową jakość zdjęć, które można tworzyć nawet telefonem, bo dla organizatorów ważniejsze jest ukazanie naturalnego piękna przedstawianych miejsc.

– Naszą ideą jest przedstawienie uroków naszych „małych ojczyzn” ukazanych na fotografiach bez specjalnych retuszów, tworzonych nie przez profesjonalnych fotografików lecz przez osoby, które chcą pokazać innym ciekawostki ze swoich miast czy odwiedzonych miejsc. Chcemy stworzyć portal, gdzie zobaczymy zdjęcia, które oddają tzw. klimat, pokazują miejsca, które nie goszczą w turystycznych katalogach, ale mogą zachęcić do odwiedzin mniej popularnych zakątków – tak o idei akcji mówią organizatorzy.

Dla przeglądających portal jest też przygotowana forma turystycznej zabawy, nad każdym zdjęciem jest przycisk TU BYŁEM, którym można odznaczyć odwiedzone miejsce. Dzięki temu stworzycie własny Ranking zaliczonych turystycznych atrakcji i porównacie z innymi ilość odwiedzonych miejsc. Dołączyć do akcji i zgłosić swoje fotografie można w każdej chwili, a najlepsze zdjęcia
wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania jest aparat fotograficzny.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)