• Krotoszyn
  • piątek, 01 wrzesień 2017 10:17
  • 1 zdjęcie
  •   140

Seniorze, zgłoś się!

Seniorze, zgłoś się!
Seniorze, zgłoś się! © archiwum

Tylko do 7 września można zgłaszać się do XIII Przeglądu Twórczości Artystycznej „Senior z Inicjatywą”, którego hasło brzmi „Miłość się nie starzeje”. Przegląd rozpocznie się w piątek, 22 września o godz. 10:00 w krotoszyńskim kinie „Przedwiośnie”.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Organizatorzy przedsięwzięcia, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i oddział rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Krotoszynie, zapraszają na tę imprezę osoby z domów dziennego pobytu dla seniorów, klubów seniora, PZERiI oraz innych organizacji zrzeszających wyłącznie seniorów.

– Karty zgłoszeń przyjmujemy w nieprzekraczalnym terminie – do 7 września. Prosimy przesyłać je wraz z listami uczestników i podpisanymi przez nich oświadczeniami o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych – mówi Zuzanna Nadzieja, koordynatorka projektu.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc w sali kina organizatorzy proszą o przyjazd tylko osoby biorące udział w występach lub wystawie (bez widzów). Dodatkowe informacje – PCPR (tel. (62 722 88 91 lub 62 722 88 92).

Galeria

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)