• Koźmin Wlkp.
  • piątek, 10 listopad 2017 11:28
  •   130

Pół wieku razem

Pół wieku razem
Pół wieku razem © Ewa Serafiniak

We wtorek, 24 października, w restauracji „Wieża” odbyło spotkanie Złotych Jubilatów z gminy Koźmin Wielkopolskim. W tym roku 25 par małżeńskich obchodziło lub będzie obchodzić 50-lecie pożycia małżeństwa.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Wszystkie otrzymały przyznane przez Prezydenta RP medale. Wręczył je podczas, zorganizowanej uroczystości burmistrz Maciej Bratborski. Uczestniczyła w niej także Anna Jaśniak, kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego.

Po dekoracji medalami wręczono jubilatom róże i okolicznościowe upominki, a Kapela znad Orli i duet „Ty i ja” zadedykowały jubilatom „Sto lat”. Potem zaproszono wszystkich na kawę i ciasto.

50 lat przeżyli wspólnie: Kazimiera  i Bronisław Bączykowie, Janina i Andrzej Bielawscy, Kazimiera i Bronisław Dudkowie, Anna i Romuald Gawrońscy, Marta i Andrzej Harasimowiczowie, Marianna i Kazimierz Grzesiakowie, Krystyna i Stanisław Jaroszowie, Łucja i Jerzy Józefiakowie, Anna i Józef Kołaczkowscy, Halina i Bogdan Kulkowie, Lidia i Edward Kurowscy, Zdzisława i Alfred Kolischowie, Janina i Andrzej Lewandowiczowie, Wanda i Marek Pestkowie, Maria i Marian Rybkowie, Maria i Tadeusz Rzepczyńscy, Mirosława i Wacław Słowiakowie, Kazimiera i Mieczysław Stańkowie, Teodozja i Henryk Staniewscy, Joanna i Zdzisław Talarczykowie, Czesława i Stanisław Walczakowie, Krystyna i Stanisław Wawrzyniakowie, Aleksandra i Czesław Witczakowie, Zofia i Kazimierz Witkowie, Janina i Andrzej Wolni.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)