Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
  • Pomorskie
  • wtorek, 05 czerwiec 2018 11:56
  •   220

RAZEM nad polskim morzem

RAZEM nad polskim morzem
RAZEM nad polskim morzem © archiwum stowarzyszenia

Jak donosi prezes i dusza Stowarzyszenia RAZEM w Krotoszynie, Elżbieta Gasztka, jej podopieczni wrócili z bardzo udanego pobytu nad Bałtykiem.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W dniach 23 maja – 1 czerwca grupa pięćdziesięciu starych – ale młodych duchem – osób przebywała na turnusie rehabilitacyjnym w Darłówku. Pojechali tam nie tylko odpocząć, ale także poprawić swoje samopoczucie i zdrowie.

Pobyt składał się z zabiegów, spacerów brzegiem morza, wypraw z kijkami, którym towarzyszyła instruktorka, pływalnia w basenie. Po tych wymagających nieco energii zajęciach odpoczywano. Zorganizowano także rozśpiewaną biesiadę i wieczorem taneczny. Krotoszynianie mieli okazję zwiedzić i poznać historię Zamku Książąt Pomorskich w Darłowie.

Niskie opłaty za wyjazd były możliwe dzięki dotacji z Urzędu Miejskiego w Krotoszynie. Jedynym mankamentem turnusu okazały się… słabe technicznie zdjęcia. Prosimy w przyszłości o lepsze fotografie, które chcielibyśmy nadal publikować. Może szefowa RAZEM pomyśli o małym kursie fotograficznym dla podopiecznych?

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)