• Cieszków
  • czwartek, 09 listopad 2017 10:55
  • 3 zdjęcia
  •   103

Groźna kolizja w Cieszkowie

Groźna kolizja w Cieszkowie
Groźna kolizja w Cieszkowie © OSP Cieszków

Kierowca busa na krotoszyńskich numerach rejestracyjnych uderzył w leśne zwierzę, po czym jego auto wypadło z drogi. Podróżowało nim trzech Ukraińców.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W środę, 1 listopada o godz. 17:25 cieszkowska Ochotnicza Straż Pożarna została wysłana do groźnie wyglądającej kolizji na drodze krajowej nr 15. Strażacy zastali tam busa przewróconego na lewy bok, tarasującego pas ruchu w stronę Cieszkowa.

Pojazdem podróżowało trzech młodych mężczyzn. Opuścili go o własnych siłach. – Do kolizji doszło na odcinku Cieszków-Guzowice. Samochodem ciężarowym peugeot na krotoszyńskich numerach kierował 21-letni Ukrainiec – mówi Rafał Radny, zastępca rzecznika prasowego, Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.

Na prostym odcinku drogi kierowca nie dostosował prędkości do warunków i wpadł w dzikie zwierzę. Po zderzeniu auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo, po czym przewróciło się na bok. Oprócz kierowcy podróżowało nim dwóch innych Ukraińców w wieku 23 oraz 24 lat. – Uczestnicy  kolizji nie ponieśli poważniejszych obrażeń, a kierowca został ukarany mandatem w wysokości 250 złotych – dodaje Radny.

Galeria

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)