• Milicz
  • czwartek, 25 styczeń 2018 10:53
  •   57

Roczna odprawa policjantów

Roczna odprawa policjantów
Roczna odprawa policjantów © KPP Milicz

W piątek, 19 stycznia, w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Miliczu odbyła się odprawa roczna milickich policjantów. W trakcie odprawy podsumowano pracę milickich „stróżów prawa” w minionym roku oraz wskazano plany do zrealizowania w bieżącym roku.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Podczas odprawy Komendant Powiatowy Policji w Miliczu insp. Arkadiusz Sworowski dokonał oceny bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie milickim za ubiegły 2017 rok. Przedstawił również plan działań policji milickiej w roku 2018.

Starosta Powiatowy Krzysztof Osmelak w swoim wystąpieniu docenił ogromny trud i wysiłek wszystkich funkcjonariuszy i pracowników policji zmierzający do nadrzędnego celu jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich mieszkańcom i gościom powiatu milickiego. Pan starosta dziękując policjantom za bezpieczny powiat, obiecał, że w 2018 roku będzie starał się wraz z pozostałymi samorządami gminnymi wspierać milicką Komendę Powiatową Policji we wszystkich podejmowanych działaniach na rzecz dalszego zapewnienia bezpieczeństwa i spokoju w powiecie milickim.

W trakcie odprawy prezes Sądu Rejonowego w Miliczu Dominik Flunt oraz Zastępca Prokuratora Rejonowego w Miliczu Iwona Krzyżewska – Zazula stwierdzili, że miniony rok był ciężki i trudny dla milickich policjantów, którzy przeprowadzili ogrom postępowań przygotowanych – także tych zawiłych i wielowątkowych – i ze wszystkich zadań policjanci należycie się wywiązali, osiągając bardzo dobre wyniki służbowe. Pan prezes praz pani prokurator dziękując za dotychczasową wzorową współpracę z milickimi policjantami, życzyli wszystkim zebranym pomyślności w 2018 roku.

Jak wynika z przedstawionych założeń, obecny rok będzie kolejnym rokiem ciężkiej pracy policjantów i pracowników policji, a przed całą polską formacją policyjną są liczne zadania przekazane do realizacji przez Komendanta Głównego Policji mające na celu zapewnienie obywatelom jeszcze większego poziomu bezpieczeństwa.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)