• Milicz
  • piątek, 26 styczeń 2018 09:02
  •   51

Kierowca bez uprawnień

Kierowca bez uprawnień
Kierowca bez uprawnień © archiwum

Miliccy policjanci zatrzymali mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, który kierował samochodem osobowym nie stosując się do sądowego zakazu zabraniające mężczyźnie prowadzenie pojazdów mechanicznych. Za naruszenie sądowego zakazu mężczyźnie grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

<Około godziny 7:25 w piątek, 29 stycznia na ulicy Krotoszyńskiej w Miliczu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego marki opel vectra. Samochodem kierował 31-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego czasowo przebywający w Miliczu.

Kierowca był trzeźwy, ale okazało się, że popełnił inne przestępstwo – po sprawdzeniu jego personaliów w policyjnej bazie danych funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ma orzeczony przez Sąd Rejonowy w Ostrowie Wlkp. zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. W związku z tym policjanci uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę samochodem, przekazując opel pod opiekę wskazanej przez kierowcę. Po zakończeniu kontroli drogowej, mężczyzna został zwolniony

Za naruszenie sądowego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jednocześnie policjanci ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i zachowanie ostrożności na drodze!

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)