• Krośnice
  • sobota, 27 styczeń 2018 09:10
  •   61

Posiadał marihuanę

Posiadał marihuanę
Posiadał marihuanę © archiwum

33-letni mieszkaniec Krośnic poniesie konsekwencje prawne związane z nielegalnym posiadaniem marihuany. Mężczyzna posiadał przy sobie niewielką ilość marihuany, ale obowiązuje przepisy zabraniają posiadanie środków odurzających lub substancji psychoaktywnych, dlatego mężczyznę czekają teraz konsekwencje prawne ujawnionego przestępstwa.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W piątek, 19 stycznia tuż przed godzina 13 w Krośnicach policjanci wylegitymowali jednego z mieszkańców tej miejscowości. W trakcie legitymowania 33-letni mężczyzna wyraźnie był zdenerwowany, a jego zachowanie wskazywało, że coś ukrywa przed policjantami. Podejrzenia policjantów okazały się słuszne – mężczyzna w kieszeni spodni miał schowany mały foliowy woreczek z zawartością suszu roślinnego. Po użyciu przez policjantów testera do wykrywania narkotyków okazało się, że jest to porcja marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Miliczu, gdzie wykonano dalsze czynności służbowe z jego udziałem. W organizmie mężczyzny nie stwierdzono obecności narkotyków.

Po przesłuchaniu w charakterze podejrzanego, mężczyzna został zwolniony. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie nawet najmniejszej ilości niedozwolonych substancji psychoaktywnych lub odurzających podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie jest w toku.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)