• Milicz
  • czwartek, 22 luty 2018 09:15
  •   43

A mówią, że „białe nie jest złe...”

A mówią, że „białe nie jest złe...”
A mówią, że „białe nie jest złe...” © archiwum

Dwóch młodych mieszkańców Milicza trafiło do policyjnego aresztu. Posiadali narkotyki. Mężczyźni poniosą konsekwencję prawne popełnionych przestępstw, gdyż zgodnie z obowiązującym i przepisami zabronione jest posiadanie nawet najmniejszych ilości substancji odurzających lub psychotropowych.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Wczesnym rankiem w środę, 14 lutego, na jednej z ulic Milicza policjanci zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który według wcześniejszych ustaleń mógł mieć przy sobie narkotyki. Mieszkaniec Milicza zostali przeszukany. Policjanci znaleźli przy nim mały woreczek z białym proszkiem. Użyty przez policjantów tester wskazał, że to amfetamina. Do czasu wyjaśnienia okoliczności sprawy mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Tego samego dnia, godzinę później policjanci zatrzymali innego 19-letniego mieszkańca Milicza, który w miejscu zamieszkania także posiadał narkotyki. W trakcie przesłuchania pokoju zajmowanego przez mężczyznę policjanci znaleźli porcję marihuany oraz amfetaminy w ilości ponad 160 tzw. porcji wolnorynkowych. Narkotyki po zważeniu trafiły do depozytu, a zatrzymany mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

Teraz policjanci m.in. wyjaśniają pochodzenie zabezpieczonych narkotyków. Zatrzymanym może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)