• Milicz
  • wtorek, 27 marzec 2018 10:46
  •   49

Wypadek drogowy na ul. Trzebnickiej

Wypadek drogowy na ul. Trzebnickiej
Wypadek drogowy na ul. Trzebnickiej © KPP Milicz

Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu osobowego mercedesa z fiatem Seicento. Kierowcy biorący udział w wypadku byli trzeźwi. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Do wypadku doszło w sobotę, 24 marca przed godz. 11:00 na skrzyżowaniu ul. Trzebnickiej i Łowieckiej w Miliczu. Jak wykazały wstępne czynności przeprowadzone przez policjantów na miejscu zdarzenia, mercedes, którym od Milicza jechał 35-letni mieszkaniec Krośnic, czołowo zderzył się z jadącym od strony Trzebnicy fiatem Seicento, którym jechał 27-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego.

W wyniku zderzenia zarówno kierowca fiata, jak i jego pasażerka doznali obrażeń. Pierwszej pomocy rannym udzielili strażacy z dwóch zastępów Państwowej Straży Pożarnej w Miliczu. Następnie na miejsce zdarzenia przybyły dwa zespoły ratownictwa medycznego. Poszkodowanych karetkami pogotowia ratunkowego przewieziono do szpitala. Kierowca trafił do szpitala w Miliczu, a ranna pasażerka do szpitala w Trzebnicy. Kierowcy mercedesa nic się nie stało. Uszkodzone samochody zostały zabezpieczone przez policjantów na parkingu strzeżonym.

Akcja trwała ponad 3 godziny, a strażacy kierowali na drodze krajowej nr 15 ruchem wahadłowym. Miliccy policjanci ustalili, że kierowcy obu samochodów byli trzeźwi. Teraz funkcjonariusze prowadzą postępowanie mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)