• Milicz
  • poniedziałek, 23 kwiecień 2018 09:57
  •   38

Przed nami długi majowy weekend

Przed nami długi majowy weekend
Przed nami długi majowy weekend © archiwum

Zbliża się jeden z najdłuższych weekendów w roku, z wolnymi dniami we wtorek 1 maja i w czwartek 3 maja. Biorąc 3 dni urlopu, w poniedziałek, środę i piątek, można mieć wolnych aż 9 dni. Sprawdziliśmy, jakie instytucje i urzędy będą czynne w tych dniach i gdzie będziemy mogli załatwić sprawy urzędowe.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W poniedziałek, 30 kwietnia, środę 2 maja oraz w piątek 4 maja czynne będą wszystkie urzędy gminne – Urząd Miejski w Miliczu, Urząd Gminy w Cieszkowie, Urząd Gminy w Krośnicach oraz Starostwo Powiatowe w Miliczu. Pracują także Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Sąd Rejonowy w Miliczu i ARiMR w Sławoszowicach.

Przez najbliższe dni wydłużone godziny pracy ma Urząd Skarbowy w Miliczu, który w dniach 26, 27 i 30 kwietnia będą czynny do godz. 18. Mieszkańcy musza pamiętać o rozliczeniu się z fiskusem. Natomiast 2 maja skarbówka pracuje normalnie, do godz. 15:30, a w piątek 4 maja urząd będzie zamknięty (pracowity odpracują ten dzień w sobotę 19 maja). Niczego nie załatwimy natomiast w poniedziałek, 30 kwietnia w Powiatowym Urzędzie Pracy w Miliczu, gdyż pracownicy mają wolne za święto Trzech Króli, które w tym roku przypadło w sobotę. Natomiast 2 i 4 maja PUP pracuje normalnie.

W dni wolne oraz w weekend opieką zdrowotną mieszkańcom gmin Milicz, Krośnice, Cieszków i Twardogóra zapewnia milicki szpital. Z pewnymi utrudnieniami liczyć się muszą pasażerowie PKS Wołów. W poniedziałek, 30 kwietnia, w środę, 2 maja i piątek, 4 maja autobusy będą kursowały jak w sobotę, natomiast we wtorek, 1 maja i czwartek, 3 maja jak w niedzielę.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)