• Milicz
  • poniedziałek, 23 kwiecień 2018 10:30
  •   82

Wyładowała swoją złość na Infokiosku

Wyładowała swoją złość na Infokiosku
Wyładowała swoją złość na Infokiosku © archiwum

Na kwotę 800 zł wyceniono uszkodzony monitor Infokiosku, który stoi na sułowskiej filii Ośrodka Kultury w Miliczu. Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu ustalili i zatrzymali wandala, którym okazała się 16-letnia dziewczyna. Sprawczyni za swoje bezprawne zachowanie odpowie teraz przed milickim sądem dla nieletnich.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W piątek, 20 kwietnia w godzinach porannych policjanci zostali powiadomieni, że ktoś uszkodził monitor Infokiosku, który stoi w ogól dostępnym miejscu na korytarzu budynku na rynku w Sułowie, gdzie mieści się filia milickiego Ośrodka Kultury. Nieznany sprawca zbił szklaną obudowę monitora, powodując uszkodzenie mienia o wstępnej wartości 800 zł.

Przybyli na miejsce dzielnicowi podjęli czynności służbowe, które doprowadziły do szybkiego ustalenia sprawcy tego aktu wandalizmu. Sprawczynią okazała się 16-letnia dziewczyna, mieszkanka gminy Milicz. Dziewczyna powiedziała policjantom, że dzień wcześniej pokłóciła się ze swoim chłopakiem i bardzo zdenerwowana bez powodu uderzyła pięścią w monitor elektronicznego urządzenia, powodując jego zbicie. Policjanci przeprowadzili oględziny uszkodzonego Infokiosku, a nieletnią dziewczynę przekazali pod opiekę dorosłego opiekuna.

Sprawa 16-latki znajdzie swój finał w milickim sądzie dla nieletnich, gdzie policjanci prześlą zebraną w tej sprawie dokumentację.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)