• Kobylin
  • poniedziałek, 02 wrzesień 2019 13:55
  •   33

Siedmioro nowych sołtysów

Siedmioro nowych sołtysów
Siedmioro nowych sołtysów © Sebastian Kalak

W trakcie sesji Rady Miejskiej w Kobylinie, która odbyła się w miniony czwartek, podsumowano wyniki wyborów w sołectwach i radzie osiedla. Cykl spotkań wyborczych rozpoczął się 14 stycznia, a zakończył 11 lutego.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Jak się okazało, gospodarzami siedmiu spośród 21 jednostek będą nowe osoby. Po raz pierwszy stanowisko sołtysa objęli: Maciej Danielczyk w Górce, Paweł Kalinowski w Długołęce, Aleksandra Kośicelna w Fijałowie, Dariusz Małecki w Zalesiu Małym, Wiesław Skowroński w Smolicach i Rafał Wierzowiecki w Starymgrodzie. Z kolei na przewodniczącą Rady Osiedla w Kobylinie wybrano Marlenę Rudowicz.

Na kolejną kadencję w swoich miejscowościach wybrani zostali: Tadeusz Dymarski w Neopomucenowie, Tadeusz Eliasz w Wyganowie, Marian Grześkowiak w Srokach, Franciszek Hechmann  w Berdychowie, Władysław Konieczny w Kuklinowie, Gerwazy Kordus w Starkówcu, Mirosława Kowalska w Rojowie, Grzegorz Kreczmer z Łagiewnikach, Małgorzata Kucharczyk w Rębiechowie, Zenon Miedziński w Zalesiu Wielkim, Janusz Pospiech w Starym Kobylinie, Andrzej Szymański w Raszewach i Hanna Szymańska w Zdziętawach.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)