• Krotoszyn
  • poniedziałek, 13 listopad 2017 10:12
  •   120

Stawna już do poprawy?

Stawna już do poprawy?
Stawna już do poprawy? © Sebastian Kalak

Przebudowany odcinek ulicy Stawnej, od ul. Wincentego Witosa do Św. Antoniego wraz z budową ronda i ścieżki pieszo-rowerowej dobiegł końca, a oficjalnie odbyło się w czwartek, 19 października.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Prace polegały na założeniu wzdłuż jezdni kostki betonowej, remont istniejącej nawierzchni oraz remont podjazdów do posesji. Cała inwestycja zamknęła się w kwocie 1,7 mln zł. Niestety zaraz po otwarciu i podaniu przez nas tej informacji odezwało się sporo mieszkańców, którzy skrytykowali prace. – Tyle pieniędzy poszło, że warto zastanowić się czy oby wszystko zostało zrobione jak należy. Zacznijmy od studzienek kanalizacyjnych, które w wielu miejscach są usadowione albo za nisko albo za wysoko. To spowoduje, że jak tylko nagrodami się więcej wody to podtopienia będą na porządku dziennym. Poza tym całość otoczenia wymaga konkretnego wysprzątania. Wszędzie jest mnóstwo gałęzi, które do tej pory nie zostały usunięte – informuje jeden z czytelników.

Problem był również zgłoszony burmistrzowi Franciszkowi Marszałkowi, który przekazał już sprawę do Powiatowego Zarządu Dróg w Krotoszynie. Ten oczywiście przyjrzy się zgłoszeniom bowiem 1,7 miliona złotych to nie mała suma. Ewentualne poprawki wykonać będzie musiała firma wykonująca prace.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)