• Krotoszyn
  • piątek, 01 grudzień 2017 10:08
  •   55

W Leśniczówce zaśpiewał Norbi

Muzyk Norbi z obsługą krotoszyńskiej „Leśniczówki”
Muzyk Norbi z obsługą krotoszyńskiej „Leśniczówki” Muzyk Norbi z obsługą krotoszyńskiej „Leśniczówki” © arch. Leśniczówki

Hotel i Restauracja „Leśniczówka” to nowoczesny kompleks wybudowany w malowniczo położonej scenerii na skraju lasu. Bardzo spokojna okolica pozwala na chwilę relaksu oraz kontemplacji. Pokoje jak i restauracja są w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

To nie wszystko. Fenomenalna są tutaj również serwowana kuchnia i klimat, które udzielają się każdemu, kto odwiedził to miejsce. Nie tak dawno, bo 18 listopada, w „Leśniczówce” miała miejsce niezwykła impreza. Odbywało się tam bowiem 65-lecie ostrowskiego Koła Łowieckiego nr 10 Zalesie. Sala pękała w szwach, a sama impreza była wyśmienita. Gościem specjalnym był znany muzyk – Norbi, który uświetnił swoją osobą i muzyką ten jubileusz.

– Impreza była bardzo piękna. Sala bankietowa na ten dzień była pięknie przystrojona. Norbi spędził czas wspólnie z nami. Siedział wśród gości i co jakiś czas wychodził by zaśpiewać swoje największe hity. Nie zabrakło też piosenki „Kobiety są gorące”. Poza tym pochwalił naszą kuchnię, która mu bardzo smakowała, obsługę i wystój, co oczywiście nas bardzo cieszy – mówi Krzysztof Szkudłapski, szef Hotelu i Restauracji „Leśniczówka”.

Jak dodaje Norbi to normalny i przystępny artysta zupełnie odmienny od cele brytów, których możemy zobaczyć w mediach. To nie pierwszy tego typu gość w „Leśniczówce”. Wcześniej goszczono tam m.in. Piotra Reissa z Lecha Poznań.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)