• Kobylin
  • środa, 03 styczeń 2018 10:54
  •   59

Lata minęły – miłość przetrwała

Lata minęły – miłość przetrwała
Lata minęły – miłość przetrwała © UM Kobylin

Złote, diamentowe i żelazne gody świętowały wspólnie pary małżeńskie z Kobylina i okolic, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy doczekały się jubileuszu kolejno 50, 60 i 65 lat bycia razem.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Małżonkowie spotkanie się w restauracji „Bajka”, gdzie z życzeniami czekali na nich przedstawiciele władz miasta. – Państwa obecność tu dowodzi, że dochowaliście przysięgi małżeńskiej, wbrew wszystkim przeciwnościom, bo przecież miłość jest dawaniem a nie braniem, budowaniem a nie niszczeniem, zaufaniem – nigdy zwodzeniem, cierpliwym znoszeniem i wiernym dzieleniem wspólnie każdego smutku i każdej radości – winszował Tomasz Lesiński, burmistrz Kobylina.

Jubilatom wręczył medale nadane przez prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. Do życzeń dołączyli się Tadeusz Dżygała, szef rady miejskiej i Żaneta Golińska, kierowniczka urzędu stanu cywilnego oraz zespół „Młodzi Duchem,”, który uświetnił uroczystość śpiewem i tańcem.

JUBILATAMI ŚWIĘTUJĄCYMI 50-LECIE POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO W KOBYLINIE SĄ PAŃSTWO:
Maria i Mieczysław Balcerek, Czesława i Bolesław Bernadek, Maria i Stefan Demaj, Łucja i Eugeniusz Dzieliccy, Stanisława i Hieronim Garbarek, Łucja i Władysław Grybczyńscy, Maria i Stefan Grzemscy, Helena i Zygmunt Hechmann, Mirosława i Stanisław Jamrozik, Zofia i Stanisław Kaczmarek, Teresa i Stefan Leśniak, Teresa i Jan Menzel, Irena i Mirosław Modrzyńscy, Barbara i Dominik Nele, Krystyna i Zbigniew Nowak, Kazimiera i Jerzy Paluszkiewicz, Maria i Tadeusz Paluszkiewicz, Helena i Stanisław Pierunek, Helena i Jerzy Sroczan, Wiktoria i Zdzisław Szałata, Kazimiera i Lechosław Szyrner, Teresa i Bronisław Wojciechowscy, Waleria i Jan Woźni, Marianna i Bronisław Wróbel, Genowefa i Jerzy Wróblewscy, Maria i Czesław Zawidzcy.

JUBILATOM OBCHODZĄCYM 60-LECIE POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO SĄ PAŃSTWO:
Irena i Zygmunt Dembscy, Teresa i Zenon Jarus, Teresa i Czesław Krzekotowscy oraz Zofia i Feliks Młynarz.

65 ROCZNICĘ ZAWARCIA MAŁŻEŃSTWA OBCHODZĄ PAŃSTWO - Helena i Józef Gatner.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)