• Kobylin
  • piątek, 05 styczeń 2018 10:45
  •   69

Nagroda za promowanie gminy Kobylin

Nagroda za promowanie gminy Kobylin
Nagroda za promowanie gminy Kobylin © UM Kobylin

W poniedziałek, 18 grudnia, w Urzędzie Miejskim w Kobylinie odbyło się spotkanie burmistrza Tomasza Lesińskiego ze Zbigniewem Młynarczykiem.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Włodarz Kobylina Tomasz Lesiński podziękował Zbigniewowi Młynarczykowi za promowanie gminy Kobylin na portalach społeczneściowych i wręczył mu pamiątkową statuetkę. Mimo, że Zbigniew Młynarczyk na co dzień mieszka i pracuje w Poznaniu żywo zainteresowany jest losami swojej gminy.

– Dziękuje za zaproszenie na to miłe spotkanie i wyrazu uznania dla mojej pracy ze strony pana burmistrza gminy. W 2018 roku stworzona przeze mnie grupa na Facebooku będzie obchodzić 5-lecie istnienia. Chciałbym podziękować wszystkim administratorom i członkom grupy za wielkie zaangażowanie – powiedział Zbigniew Młynarczyk.

Kobylinianin 7 października 2013 r. założył na portalu społecznościowym Facebook grupę pn. „Miasto i Gmina Kobylin”, na której umieszcza wszystkie informacje dotyczące gminy, od wycinków prasowych, poprzez zdjęcia i ogłoszenia, a na ciekawostkach o swojej gminie skończywszy. – Dziękuje za to, że jesteście i tak licznie angażujecie się na forum grupy, dziękuje za Wasze posty oraz celne komentarze. Dziękuje mieszkańcom i osobom, które w jakikolwiek sposób powiązane są z naszą mała ojczyzną. Rok 2018 będzie takim naszym małym jubileuszem., o czym będziecie dowiadywać się na bieżąco – mówił poruszony twórca słynnej już strony internetowej.

Grup bardzo aktywnie się rozwija, liczy już 2.232 członków! Uzdolnionemu i zaangażowanemu społecznie rodowitemu mieszkańcowi gminy Kobylin serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)