Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
  • Krotoszyn
  • piątek, 09 marzec 2018 10:13
  • 21 zdjęć
  •   190

Atrakcyjne ferie z „Wodnikiem”

Atrakcyjne ferie z „Wodnikiem”
Atrakcyjne ferie z „Wodnikiem” © CSiR „Wodnik”

W trakcie ferii zimowych Centrum Sportu i Rekreacji „Wodnik” zorganizowało półkolonie dla najmłodszych. Łącznie wzięło w nich udział 121 dzieci. Atrakcji nie brakowało.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Zajęcia odbywały się głównie w hali widowisko-sportowej. Uczestnicy półkoloni mogli spróbować swoich sił w sumo, karate czy tańcu, pograć w piłkę nożną, wyszaleć się na trampolinach, popływać oraz zagrać na kręgielni. Ponadto zorganizowano dla nich wycieczki – do Centrum Budowlanego Banaszak, Studia Tańca i Fitnessu Power Jump, do kina i na wyspę skarbów.

Oragnizatorzy zadbali także o edukację dzieci. W tym celu zorganizowano spotkania z harcerzami z ZHP Krotoszyn, Strażą Miejską, funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei, który jest koordynatorem kampani społecznej „Bezpieczny przejazd”, czy wizytę w krotoszyńskim muzeum.

W trakcie wycieczki krajoznawczo-turystycznej do Muzeum Adama Mickiewicza w Śmiełowie uczestnicy półkoloni brali udział w warsztatach teatralnych oraz bawili się w podchody po zamku. Dzieci z pierwszego turnusu obejrzeli też przedstawienie o tematyce uzależnień, natomiast w drugim tygodniu miały okazję odwiedzić Muzeum Piekarnictwa w Pleszewie.

Galeria

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)