Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
  • Bożacin
  • wtorek, 03 kwiecień 2018 11:00
  •   378

Tradycyjny turniej w Bożacinie

Tradycyjny turniej w Bożacinie
Tradycyjny turniej w Bożacinie © archiwum

W Bożacinie (gm. Krotoszyn) po raz ósmy zorganizowano Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Polskiego Stronnictwa Ludowego Krotoszyn i miejscowego Kółka Rolniczego. Zawodnicy rywalizowali w czterech kategoriach.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W zawodach udzial wzięło 29 zawodników w dziewięciu miejscowości. W kategorii seniorek najlepsza była Honorata Dąbrowska (Kobierno), która tym samym zdobyła Puchar Starosty Krotoszyńskiego. Kolejne pozycje zajęły Agata Szczotka (Nowa Wieś), Dorota Ludwiczak (Salnia) i Daria Konrady (Bożacin).

W gronie seniorów pierwsze miejsce zajął Marej Sójka (Gorzupia), za co otrzymał Puchar Nburmistrza Krotoszyna. Za zwycięzcą uplasowali się Tomasz Konrady (Bożacin), Bartosz Dabrowski (Kobierno) i Henryk Kurzawski (Piwniczanka Krotoszyn).

Wkategorii młodzików triumfował Krzysztof Szymlet (Bożacin), który zgarnął Puchar Kółka Rolniczgeo Bożacin. Dugi był Antoni Szczuraszek (Krotoszyn), trzeci – Mikołaj Liwtin (Bożacin). W grupie żaków i żaczek Puchar Wielkopolski Izby Rolniczej trafił do Adama Kowalczyka (Bożacin), który wyprzedził Filipa Bernata (Bożacin), Matyldę Szczuraszek (Krotoszyn) i Piotr Kowalczyka (Bożacin).

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)