Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
  • Krotoszyn
  • wtorek, 17 lipiec 2018 09:21
  •   233

Pół wieku po ślubnej przysiędze

Pół wieku po ślubnej przysiędze
Pół wieku po ślubnej przysiędze © UMiG Krotoszyn

19 par małżeńskich z gminy Krotoszyn składało przysięgę małżeńską w 1968 roku i świętuje właśnie jubileusz złotych godów.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Medale od prezydenta RP za długotrwałe pożycie małżeńskie wręczyli jubilatów w sali ślubów krotoszyńskiego ratusza burmistrz Franciszek Marszałek oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Renata Pflantz.

– Dziękujemy za to, że pracując na rzez swoich rodzin, pracowaliście jednocześnie na rzecz lokalnej społeczności – powiedział do jubilatów Franciszek marszałek. Burmistrz życzył małżeństwom z 50-letnim stażem kolejnych wielu lat w zdrowiu. Po wręczeniu odznaczeń oraz kwiatów małżonkowie z półwiecznym stażem udali się na poczęstunek do restauracji „Ratuszowa”.

JUBILACI:
Zofia i Józef Grendowie, Halina i Andrzej Gruszkowie, Urszula i Stanisław Janiccy, Genowefa i Henryk Kaczmarkowie, Bożeny i Franciszka Majchrzakowie, Maria i Waldemar Molscy, Marianna i Stefan Przybyłowie, Janina i Stanisław Ptakowie, Zofia i Gerhard Swatowie, Halina i Jerzy Szwałkowie, Wojciech i Teresa Aleksandrzakowie, Henryk i Stanisława Konieczni, Stanisław i Katarzyna Malinowscy, Franciszek i Helena Marcinkowie, Leon i Kazimiera Praczykowie, Kazimierz i Krystyna Ratajscy, Edmund i Stanisława Robaczyk, Stanisław i Janina Szczurkowie, Stanisław i Cecylia Szlachtowie.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)