• Zduny
  • czwartek, 02 sierpień 2018 10:42
  •   190

Budują kanalizację w Zdunach. Będą objazdy

Budują kanalizację w Zdunach. Będą objazdy
Budują kanalizację w Zdunach. Będą objazdy © zduny.pl

Trwa budowa kolejnego etapu kanalizacji sanitarnej w Zdunach. Inwestycję wartą ponad 6 mln zł, z czego 3,5 mln zł, to dofinansowanie z urzędu marszałkowskiego, wykonuje konsorcjum „Stanisławski” ze Zdun i „Tor” z Krotoszyna.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Za kilka dni prace przeniosą się na teren ulicy Wrocławskiej, Jana Kazimierza i część Łacnowej w mieście. To nienajlepsza informacja dla kierowców, gdyż prace budowlane w tym rejonie oznaczają wprowadzenie objazdów. Te będą obowiązywać od 6 sierpnia do 30 września.

I tak. Objazd od strony Krotoszyna w kierunku Wrocławia poprowadzony zostanie ulicami – Kopernika, Kobylińską, 1 Maja, Osiedlem Madalińskiego, Łacnową i Polną. Z kolei kierowcy jadący od strony Wrocławia winni kierować się na Polną, a następnie Kolejową, Plac Kościuszki, Kobylińską i Rynkiem.

Na drogach pojawią się także nowe znaki drogowe, dlatego też kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność i bezwzględnie stosować się do nich. – Dla pojazdów tranzytowych zaleca się omijanie Zdun trasami alternatywnymi, wybierając inne kierunki już w Krotoszynie i Miliczu – zachęca Tomasz Chudy, burmistrz Zdun.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)