• Krotoszyn
  • piątek, 03 sierpień 2018 09:18
  •   266

PCPR apeluje do wszystkich

PCPR apeluje do wszystkich
PCPR apeluje do wszystkich © Sebastian Kalak

Od pożaru budynku, w którym mieściło się m.in. nasze Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie minęło już trochę czasu.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Instytucja ta znalazła swoje lokum zastępcze i rozpoczęła działalność choć z problemami. Pracownicy starają się działać normalnie, ale nie jest to łatwe. Stąd apel do wszystkich osób korzystających z usług jednostki.

Przypomnijmy, że 17 lipca swoją tymczasową siedzibę PCPR ma na Osiedlu Sikorskiego 7 (Ośrodek Interwencji Kryzysowej – budynek żłobka). PCPR korzysta obecnie także z telefonu OIK. Tymczasowy numer – (62) 722 75 30. – W sprawach bardzo pilnych można także dzwonić na numer komórkowy telefonów: DZIAŁ PFRON – Danuta Grześkowiak – 696 769 352; ZESPÓŁ DS. ORZEKANIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI – Anna Kubiak – 698 320 177 – informują pracownicy PCPR.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dyrekcja PCPR zwraca się z prośbą do mieszkańców po pożarze sytuację (zniszczone mienie oraz ograniczenia lokalowe) załatwiać obecnie, zarówno osobiście jak i telefonicznie, jedynie pilnie sprawy. To bardzo ważne bowiem wciąż wdrażana jest praca w nowym i chwilę potraw aby wszystko wróciło don normy. Mieszkańcy muszą uzbroić się w przysłowiową cierpliwość. Trzeba bowiem wciąż szeroko pojętej empatii.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)