• Chwaliszew
  • piątek, 28 wrzesień 2018 11:15
  • 55 zdjęć, Wideo
  •   384

10-lecie Sokoła Chwaliszew

10-lecie Sokoła Chwaliszew
10-lecie Sokoła Chwaliszew © Sebastian Kalak

W niedzielę, 16 września, z okazji 10-lecia powołania do życia chwali szewskiego stowarzyszenia sportowego „Sokół”, na tamtejszym boisku odbyły się mecze piłkarskie, występy, przemówienia.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Na terenie przy boisku sportowym w Chwaliszewie zjawiły się tłumy mieszkańców, którzy we wspólnym gronie celebrowali 10-lecie istnienia klubu sportowego Sokół Chwaliszew.

Na uroczystości nie zabrakło oczywiście włodarzy, zarówno z powiatu na czele ze starostą Stanisławem Szczotką, jak i urzędnikami z gminy Krotoszyn. Wszyscy gratulowali aktywności małemu klubowi, który dba jak mało który klub o własną infrastrukturę dostępną we wsi.

W tym miejscu warto podkreślić aktualne sukcesy seniorskiej drużyny Sokoła, która w B-klasie OZPN Kalisz lideruje w tabeli w tym sezonie piłkarskim. Sezon piłkarze rozpoczęli od remisu 0:0 z ekipą Błysk Daniszyn. Następnie piłkarze wygrali z Piast II Kobylin 2:1, z KUKS Zębców Ostrów Wielkopolski 3:1, z Tarchalanką Tarchały Wielkie 5:1.

Wszystko wskazuje na to, że ekipa ma spore szanse na utrzymanie pozycji lidera. Pozostało jednak jeszcze kilka ważnych spotkań. Piłkarze jednak są w bardzo dobrej predyspozycji i świetnych kibiców, którzy wspierają swoją drużynę Sokoła na dobre i na złe.

Galeria

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)