• Wróżewy
  • piątek, 19 październik 2018 10:09
  •   239

Sołtyska z Wróżew wygrała samochód

Sołtyska z Wróżew wygrała samochód
Sołtyska z Wróżew wygrała samochód © BS Krotoszyn

Jolanta Paszek – na co dzień sołtyska Wróżew (gm. Krotoszyn) – właśnie odebrała klucze do nowego auta. Seata leona 5D wygrała dzięki temu, że założyła konto w Banku Spółdzielczym w Krotoszynie.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Jolanta Paszek do swojej nowej fury odebrała z rąk Jana Pluty, prezesa Banku Spółdzielczego w Krotoszynie. Seata wygrała w ubiegłorocznej – jesiennej edycji loterii – Lokata SGB – której współorganizatorem była nasza rodzima placówka z Krotoszyna. – Zaskoczenie o wygranej było ogromne i wielka trema przy odbieraniu kluczyków. Pierwsza przejażdżka też już się odbyła i czuć różnicę w prowadzeniu nowego auta z takiego dziesięciolatka – mówi Jolanta Paszek.

Warto przypomniec, że losowanie nagród w ubiegłorocznej jesiennej edycji lokaty SGB odbyło się w Poznaniu, w siedzibie SGB-Bank S.A. Zaś udział w loterii zapewniały 6-miesięczne lokaty SGB założone w okresie od 16 października do 22 grudnia ubiegłego roku w minimalnej kwocie 500 zł, a każda wielokrotność tej kwoty zwiększała szansę na wylosowanie nagrody. – Była szansa na jedną z pięciu nagród głównych oraz jedną spośród ośmiu nagród dodatkowych wyłącznie dla klientów placówki w Krotoszynie – wyjaśnia Barbara Wiatrak, wiceprezes BS w Krotoszynie.

Prócz zwyciężczyni, która odebrała kluczyki do samochodu, do rąk klientów w oddziałach BS w Krotoszynie, Kobylinie i Sulmierzycach, powędrują jeszcze trzy Thermo Mixy Eldom oraz pięć radioodtwarzaczy Blaupunkt.

Warto więc brać udział w kolejnych edycjach. – Układając się one zgodnie z porami roku, a pula nagród w każdej z nich jest imponująca. Samochody, skutery, rowery, sprzęt rtv i agd oraz inne atrakcyjne nagrody, cztery razy w roku trafiają do rąk klientów naszych banków – wylicza Barbara Wiatrak.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)