• Krotoszyn
  • wtorek, 11 grudzień 2018 10:43
  •   67

Strzelanie Mikołajkowe u braci Kurkowych

Strzelanie Mikołajkowe u braci Kurkowych
Strzelanie Mikołajkowe u braci Kurkowych © Sebastian Kalak

W niedzielę, 2 grudnia na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego odbyło się strzelanie do Tarczy Mikołajkowej. Kilkugodzinna rywalizacja była bardzo zacięta.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Zawody odbyły się na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie. Mimo, iż rywalizacja była bardzo zacięta, udało się w końcu wyłonić zwycięzców. Najdłuższe było strzelanie do kura. Nawet zmrok nie wystraszył aktywnych strzelców.

I miejsce w strzelaniu do Tarczy Mikołajkowej zajął Maciej Błażejczyk z Krotoszyna, II miejsce – Janusz Nowak z Rozdrażewa, a III miejsce – Jarosław Wojtczak z Ostrowa Wielkopolskiego. W strzelaniu do Tarczy 100-lecia Powstania Wielkopolskiego ufundowanej przez Leszka Wawrzyniaka I miejsce zajął również Maciej Błażejewski z Krotoszyna, II miejsce – Krystian Nowak z Czarnkowa, a III miejsce – Marek Nowacki z Ostrowa Wielkopolskiego.

W strzelaniu do Tarczy Losowej najlepszym okazał się Jarosław Wojtczak z Ostrowa Wielkopolskiego, II miejsce zajął Marek Nowacki z Ostrowa Wielkopolskiego, a III miejsce – Krystian Nowak z Czarnkowa. W strzelaniu do kura zwycięzcą został Jarosław Wojtczak z Ostrowa Wielkopolskiego, II miejsce zajął Maciej Błażejewski z Krotoszyna, a III miejsce – Anna Kaźmierczak z Rozdrażewa.

Po zawodach odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom, które wręczył osobiście starosta krotoszyński Stanisław Szczotka.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)