• Konarzew
  • środa, 02 styczeń 2019 09:21
  •   119

Aktywnie w Konarzewie

Aktywnie w Konarzewie
Aktywnie w Konarzewie © SOSW Konarzew

W poniedziałek, 10 grudnia, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. ks. J. Twardowskiego w Konarzewie (gm. Zduny) miało miejsce spotkanie aktywnej nauczycielskiej sieci doskonalenia „Praca metodą eksperymentu”.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Ma to związek z realizowanym przez Powiatu Krotoszyński programem unijnym w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Oś Priorytetowa 8 Edukacja Działania 8.1 Ograniczenie i zapobieganie wczesnemu kończeniu nauki szkolnej oraz wyrównanie dostępu do edukacji przedszkolnej i szkolnej, Podziałanie 8.1.2. Kształcenie ogólne – projekty konkursowe „Moje kompetencje – moja przyszłość” – rozwój potencjału uczniów ze szkół powiatu krotoszyńskiego.

Sieć nauczycieli będzie działała w dwóch edycjach, z czego pierwsza w roku szkolnym 2018/19. W jej pracy uczestnicy ośmiu nauczycieli ze szkół i wszystkich placówek prowadzonych przez powiat. Temat związany jest z pracą metodą eksperymentu. W celu zdobycia wiedzy i umiejętności nauczyciele będą uczestniczyć w szkoleniach i doskonalić się dzięki wymianie doświadczeń na platformie internetowej.

Całość będzie służyć jeszcze lepszej pracy i pogłębianiu zagadnień dydaktycznych biorących udział w szkoleniu szkół. Ma to zdecydowanie poprawić jakość naszych szkół.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)