• czwartek, 05 czerwiec 2014 08:29

Kaskaderzy w Krotoszynie - wygraj zaproszenia!

Kaskaderzy w Krotoszynie - wygraj zaproszenia!
Kaskaderzy w Krotoszynie - wygraj zaproszenia! © © materiały promocyjne

Uwaga miłośnicy kaskaderskich pokazów! Już w najbliższy piątek do Krotoszyna zawita grupa czeskich kaskaderów Streets Owners. — To będzie show bez udawania, bez kompromisów i bez litości dla sprzętu — zapowiadają organizatorzy. Specjalnie dla Internautów e-powiat24.pl mamy 10 jednoosobowych zaproszeń na to wydarzenie.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Pokaz Freestyle Streets Owners odbędzie się już w najbliższy piątek o godzinie 19:00 na stadionie CSiR Wodnik w Krotoszynie. Zdobycie wejściówek na pokaz kaskaderski jest dziecinnie proste. Wystarczy przysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. hasło KASKADER.

Miło nam będzie, jeśli polubicie też nasz profil na Facebook:

https://www.facebook.com/epowiat24

Na Państwa e-maile czekamy do piątku do godziny 10:00. Rozstrzygnięcie w piątek przed południem na e-powiat24.pl. Kto pierwszy, ten lepszy! Pojedyncze zaproszenia otrzyma 10 osób, które jako pierwsze przyślą na naszą konkursową skrzynkę hasło KASKADER.

WAGA! Warunkiem udziału w konkursie jest podpisanie odpowiedzi z imienia i nazwiska.
Wejściówki będzie można odebrać osobiście w piątek od godziny 15:00 w kasie przy stadionie CSiR Wodnik w Krotoszynie (przed rozpoczęciem pokazu), okazując dowód osobisty i podając hasło e-powiat24.pl.


Regulamin konkursu "Kaskaderzy w Krotoszynie- wygraj zaproszenia!".
1.   Zasady ogólne
1.1. Organizatorem konkursu jest: portal e-powiat24.pl  z siedzibą w Krotoszynie przy ul. Zdanowskiej 87.
1.2. Konkurs organizowany jest w terminie od 05 czerwca do 06 czerwca.
1.3. Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki Konkursu.

2. Warunki Konkursu
2.1. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest przysłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. hasła konkursowego KASKADER
 w terminie do piątku 6 czerwca, do godziny 10:00 (odpowiedź należy przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
- polubienie profilu organizatora konkursu na facebooku https://www.facebook.com/epowiat24
- podanie w treści maila tytułu konkursu: "Kaskaderzy w Ostrowie"
2.2. Uczestnik Konkursu wraz z przesłaniem odpowiedzi zobowiązany jest podać następujące dane osobowe: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, telefon kontaktowy oraz adres e-mail.
2.3.   Odpowiedzi przesłane z niekompletnymi lub nieprawdziwymi danymi oraz po terminie wyznaczonym przez Organizatora nie będą uwzględniane.
2.4. Podanie niekompletnych lub nieprawdziwych danych skutkuje dyskwalifikacją.
2.5. W Konkursie mogą wziąć udział sympatycy portalu e-powiat24.pl.
2.6. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora Konkursu oraz ich najbliżsi, przez co należy rozumieć współmałżonków i osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym.

3. Nagrody oraz zasady ich przyznawania.
3.1. Nagroda może zostać przyznana jedynie osobie, która spełni wszystkie warunki Konkursu. Prawo do nagrody może być scedowane na osoby trzecie. Prawo do nagrody nie może być zamienione na ekwiwalent pieniężny.
3.2. Ogłoszenie wyników odbędzie się w terminie 06 czerwca 2014 r. przed godziną 12:00 na portalu e-powiat24.pl. Nagrodę będzie można odebrać osobiście w piątek 06 czerwca od godziny 15:00 w kasie przy CSiR Wodnik w Krotoszynie (przed rozpoczęciem pokazu), okazując dowód osobisty i podając hasło e-powiat24.pl.
3.3. Nieodebranie nagrody w terminie powoduje utratę prawa do nagrody. W przypadku utraty prawa do nagrody we wskazanym terminie, prawo to przechodzi na Organizatorów i może zostać przeniesione przez Organizatorów na osobę, która zajęła kolejne miejsce w Konkursie.
3.4. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za niemożność ani utrudnienia w odbiorze nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika nagrodzonego w Konkursie.
3.5. W sytuacji, w której np. z powodu warunków atmosferycznych nie doszłoby do pokazu, organizator pokazu - "Chopper Magazin" wyznaczy inny termin pokazu oraz wskaże sposób zrealizowania nagrody przez laureatów konkursu. Laureaci proszeni są o przysłanie danych kontaktowych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
3.6. Nadzór nad prawidłowością przebiegu Konkursu sprawować będzie Komisja Konkursowa, w skład której wchodzą: Sebastian Kalak. Spośród nadesłanych w terminie zgłoszeń Komisja Konkursowa wybierze laureatów 10 nagród – pojedynczych zaproszeń na pokaz kaskaderski na stadionie CSiR Wodnik w Krotoszynie, 6 czerwca o godzinie 19:00. Nagroda zostanie przyznana uczestnikowi konkursu, który spełnił wszystkie warunki określone w Regulaminie. Kryteria wygranej stanowi poprawność hasła i czas zrealizowania zadania konkursowego. Uczestnik konkursu może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
3.7. Zwycięzcy Konkursu wyrażają zgodę na opublikowanie swoich imion i nazwisk na stronie internetowej www.e-powiat24.pl.

4 . Postępowanie reklamacyjne.
4.1. Reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Konkursu Uczestnicy mogą zgłaszać nie później jak 3 dni od dnia ogłoszenia wyników Konkursu. Decyduje data doręczenia reklamacji.
4.2. Reklamacje zostaną rozpatrzone najpóźniej 3 dni od daty ich otrzymania przez Organizatorów. Decyzja Organizatorów jest ostateczna i wiążąca.

5. Dane osobowe.
5.1. Przesłanie danych osobowych przez Uczestnika Konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia Konkursu.
5.2. Uczestnik Konkursu przesyłając zgłoszenie do Konkursu potwierdza, że ma wiedzę i możliwości wglądu do swoich danych i ich poprawiania, aż do czasu likwidacji zbioru danych, co nastąpi po rozstrzygnięciu Konkursu, w tym przyznaniu nagród.

6. Postanowienia końcowe.
6.1. Regulamin Konkursu jest dostępny na portalu e-powiat24.pl
6.2. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)