• środa, 18 czerwiec 2014 14:43

Cyrk Zalewski w Krotoszynie – wygraj bilety

Cyrk Zalewski w Krotoszynie – wygraj bilety
Cyrk Zalewski w Krotoszynie – wygraj bilety © © materiał promocyjny

Kaskaderzy, wielbłądy, strusie, iluzje, żonglerka i tresura pudli. Lista atrakcji przygotowanych przez Cyrk Zalewski jest bardzo długa. Już wkrótce ta 60-osobowa załoga odwiedzi nasz region. W poniedziałek, 23 czerwca zagości w Krotoszynie. Nasza redakcja ma do rozdania trzy zaproszenia - każde z nich dla dziecka i osoby dorosłej.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Poniedziałek, 23 czerwca, godzina 17:30. To właśnie wtedy rozpocznie się wielkie widowisko Cyrku Zalewski - Krotoszynie na ul. Sportowej (stadion miejski). Młody utalentowany pochodzący z Meksyku Klaun Versace, występujący na międzynarodowych cyrkowych arenach rozbawi publiczność . Kaskaderzy na motorach wykonają ewolucję w kuli śmierci. Będzie też nietypowy pokaz jazdy na rowerze w podniebnej przestrzeni i rzadko oglądana żonglerka na koniu.

Tegoroczny program Cyrku Zalewski 2014:

1. Konie maści Palomino-Kamil Zalewski-Polska
2. Wielbłądy - Kamil Zalewski-Polska
3. Nowa iluzja - Kamil Zalewski-Polska
4. Klaun Versace - Meksyk
5. Wyższa szkoła jazdy na koniach - Duo Urunov – Rosja.
6. Żonglerka na koniu-Laura Urunov - Rosja.
7. Tresura pudli-Laura Urunov - Rosja.
8. Kula Śmierci - motory Diorios -Brazylia
9. Reki - Gimnastyka na drążkach-Białoruś.
10. Laser man - Kamil Zalewski -Polska.
11. Pick pocket -iluzjonista kieszonkowiec- Rafał Walusz - Polska
12."Podniebny rower" - Brazylia
13. Podniebne koło - Marina - Rosja
14. Hula - Hop-Marina i Aneta Zalewska -Polska-Rosja
15. Rafał Walusz i Aneta Zalewska- konferansjerzy – Polska


Co zrobić, aby zdobyć bilety na to niezwykłe show? Wystarczy przysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. hasło "Cyrk Zalewski w Krotoszynie"

i polubić nasz profil na facebooku: http://www.facebook.com/epowiat24pl

Do wygrania są jednoosobowe bilety - osoba dorosła + dziecko do 10 lat. Bilety otrzyma pierwsze 3 osoby, które jako pierwsze przyślą hasło na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Czekamy do czwartku 20 czerwca do godziny 24:00. Rozstrzygnięcie w sobotę, 21 czerwca przed południem na portalu e-powiat24.pl. Bilety będzie można odebrać osobiscie, za okazaniem dowodu osobistego, na hasło e-powiat24.pl w poniedziałek przed widowiskiem - w kasie Cyrku Zalewski.

Uwaga! Warunkiem udziału w naszej zabawie jest wpisanie w tytule maila tytułu konkursu: Cyrk Zalewski w Krotoszynie.


Regulamin konkursu

1. Zasady ogólne

1.1. Organizatorem konkursu jest portal e-powiat24.pl z siedzibą w Krotoszynie przy ul. Zdunowskiej 87.

W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby dorosłe.

1.2. Konkurs organizowany jest w terminie od środy 18 czerwca do piątku 20 czerwca 2014 roku.

1.3. Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki Konkursu.

2. Warunki Konkursu

2.1. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest wykonanie zadania konkursowego. Polega ono na tym, aby hasło o treści "Cyrk Zalewski w Krotoszynie" przysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

w terminie do piatku 20 czerwca, do godziny 24:00 (odpowiedź należy przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

- polubienie profilu organizatora konkursu na facebooku http://www.facebook.com/epowiat24

- zgoda na udzielenie wywiadu reporterom portalu e-powiat24.pl

- podanie w treści maila tytułu konkursu: "Cyrk Zalewski w Krotoszynie".

2.2. Uczestnik Konkursu wraz z przesłaniem odpowiedzi zobowiązany jest podać następujące dane osobowe: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, telefon kontaktowy oraz adres e-mail.

2.3. Odpowiedzi przesłane z niekompletnymi lub nieprawdziwymi danymi oraz po terminie wyznaczonym przez Organizatora nie będą uwzględniane.

2.4. Podanie niekompletnych lub nieprawdziwych danych skutkuje dyskwalifikacją.

2.5. W Konkursie mogą wziąć udział sympatycy portalu e-powiat24.pl.

2.6. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora Konkursu oraz ich najbliżsi, przez co należy rozumieć współmałżonków i osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym.

3. Nagrody oraz zasady ich przyznawania.

3.1. Nagroda może zostać przyznana jedynie osobie, która spełni wszystkie warunki Konkursu. Prawo do nagrody może być scedowane na osoby trzecie. Prawo do nagrody nie może być zamienione na ekwiwalent pieniężny.

3.2. Ogłoszenie wyników odbędzie się w terminie 21 czerwca przed południem na portalu e-powiat24.pl. Bilety będzie można odebrać osobiscie, za okazaniem dowodu osobistego, na hasło e-powiat24.pl w niedzielę przed widowiskiem - w kasie Cyrku Zalewski, na ul. Sportowej w Krotoszynie (stadion miejski).

3.3. Nieodebranie nagrody w terminie powoduje utratę prawa do nagrody. W przypadku utraty prawa do nagrody we wskazanym terminie, prawo to przechodzi na Organizatorów i może zostać przeniesione przez Organizatorów na osobę, która zajęła kolejne miejsce w Konkursie.

3.4. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za niemożność ani utrudnienia w odbiorze nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika nagrodzonego w Konkursie.

3.5. Nadzór nad prawidłowością przebiegu Konkursu sprawować będzie Komisja Konkursowa, w skład której wchodzą: Sebastian Kalak. Spośród nadesłanych w terminie zgłoszeń Komisja Konkursowa wybierze 3 laureatów - jednoosbowych zaproszeń na występ Cyru Zalewski w Krotoszynie, 23 czerwca o godzinie 17:30 na ul. Sportowej w Krotoszynie (stadion miejski).

Każde z zaproszeń stanowi podwójną wejściówkę - osoba dorosła+dziecko do dziesiątego roku życia.

Nagroda zostanie przyznana uczestnikowi konkursu, który spełnił wszystkie warunki określone w Regulaminie. Kryteria wygranej stanowi czas i poprawność zrealizowanego zadania. Uczestnik konkursu może przesłać tylko jedno zgłoszenie.

3.6. Zwycięzcy Konkursu wyrażają zgodę na opublikowanie swoich imion i nazwisk na stronie internetowej www.e-powiat24.pl.

4 . Postępowanie reklamacyjne.

4.1. Reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Konkursu Uczestnicy mogą zgłaszać nie później jak 3 dni od dnia ogłoszenia wyników Konkursu. Decyduje data doręczenia reklamacji.

4.2. Reklamacje zostaną rozpatrzone najpóźniej 3 dni od daty ich otrzymania przez Organizatorów. Decyzja Organizatorów jest ostateczna i wiążąca.

5. Dane osobowe.

5.1. Przesłanie danych osobowych przez Uczestnika Konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia Konkursu.

5.2. Uczestnik Konkursu przesyłając zgłoszenie do Konkursu potwierdza, że ma wiedzę i możliwości wglądu do swoich danych i ich poprawiania, aż do czasu likwidacji zbioru danych, co nastąpi po rozstrzygnięciu Konkursu, w tym przyznaniu nagród.

6. Postanowienia końcowe.

6.1. Regulamin Konkursu jest dostępny na portalu e-powiat24.pl

6.2. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)