• sobota, 30 styczeń 2016 11:23

Teresa Werner w Krotoszynie. Mamy wejściówki

Teresa Werner w Krotoszynie. Mamy wejściówki
Teresa Werner w Krotoszynie. Mamy wejściówki © archiwum

Dokładnie 5 marca o godzinie 19:00 w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie wystąpi Teresa Werner, która zagra specjalnie dla mieszkańców naszego powiatu.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Teresa Werner pochodzi z Nakła Śląskiego. W wieku 16 lat zdała egzamin do Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” w Koszęcinie. Od tamtej pory muzyka stał się dla Teresy prawdziwą pasją. Występowała na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall, Droadway. Koncertowała na kilku kontynentach: Europa, Afryka, Azja, Ameryka Północna. W 1991 roku reprezentowała zespół Śląska na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowe Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce.

Dziś nadal zajmuje się tym co kocha najbardziej. Teresa Werner podkreśla, że najważniejsze to wytyczyć sobie jasne życiowe cele i intensywnie dążyć do ich realizacji. Teresa Werner jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Jej piosenki oraz teledyski, których jest już ponad szesnaście regularnie emitowane są na antenach radiowych i telewizyjnych. Artystka ma na swoim koncie nagrane dwie płyty CD oraz krążek DVD z dotychczasowymi wideoklipami. Album „Spełnić marzenia”, którego premiera miała miejsce w 2012 roku uzyskał status Złotej Płyty.

Dla naszych czytelników mamy do rozlosowania dwie darmowe wejściówki (każda dla dwóch osób). Co zrobić, żeby wygrać bilet na koncert Teresy Werner w Krotoszyn? To proste! Wyślij e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i wymień choć pięć utworów piosenkarki. W treści maila wpisz też swoje dane i numer kontaktowy. W tytule maila wpiszcie hasło: Teresa Werner.

Na e-maile czekamy do końca lutego, do godziny 22. Spośród nadesłanych odpowiedzi kapituła złożona z dziennikarzy wybierze te najciekawsze, a autorzy otrzymają bilet.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)