• poniedziałek, 22 luty 2016 09:56

Wygraj wejściówkę na koncert Edyty Geppert!

Niezwykły koncert już niebawem w „Przedwiośniu”
Niezwykły koncert już niebawem w „Przedwiośniu” Niezwykły koncert już niebawem w „Przedwiośniu” © archiwum

Już w czwartek, 3 marca o godz. 19:00 w Sali widowiskowo-kinowej „Przedwiośnie” będzie można usłyszeć ponadczasowe utwory takie jak „Kocham cię życie”, „Nie żałuję”. Mamy dla Was dwie wejściówki.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Recital z udziałem Piotra Matuszczyka (fortepian) i Jerzego Szareckiego (trąbka), wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza. Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Fickowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzialskiego, Jana Kazimierza Siwka, a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Bardzo wiele piosenek z repertuaru Edyty Geppert wytrzymało próbę czasu i stało się evergreenami. Z tych prostych, melodyjnych, małych form słowno muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które udzielają się publiczności.

Recital Edyty Geppert to znakomita okazja do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. Kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku – Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Bilety w cenie 85 i 95 złotych są już do nabycia w KOKu, tel. 62 725 42 78 wew. 28 oraz kasie kina „Przedwiośnie”. Bilety grupowe: tel. 794 759 447 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Sprzedaż internetowa: www.teatrsmiechu.pl (bez prowizji), www.kupbilecik.pl.

Już w poniedziałek, 29 lutego dla naszych czytelników rozlosujemy darmowe wejściówki. Aby je zdobyć wystarczy polubić nasz profil na FB i pod postem zapowiadającym koncert wpisać hasło: „Darmowa wejściówka”.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)