• wtorek, 01 marzec 2016 11:19

Koncert Teresy Werner – wyniki

Koncert Teresy Werner – wyniki
Koncert Teresy Werner – wyniki © archiwum

5 marca o godz. 19:00 w hali widowiskowo-sportowej odbędzie się koncert Teresy Werner, która zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty. Koszt biletu to 40 zł. Mamy dwie wejściówki dla naszych Czytelników. Zobacz, komu udało się zdobyć zaproszenia.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Teresa Werner pochodzi z Nakła Śląskiego. W wieku 16 lat zdała egzamin do Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" w Koszęcinie. Od tamtej pory muzyka stała się dla Teresy prawdziwą pasją. Występowała na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall, Broadway. Koncertowała na kilku kontynentach: Europa, Afryka, Azja, Ameryka Północna. W 1991 roku reprezentowała zespół „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce.

Teresa Werner jest jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zaistniała dzięki takim przebojom jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała", "Kocham swoje morze". Jej piosenki oraz teledyski, których jest już ponad szesnaście, regularnie emitowane są na antenach radiowych i telewizyjnych stacji: Radio Piekary, Radio Fest, Radio Katowice, Radio Plus, Radio Vanessa, Radio Hit, TVS, TVP, iTV. Artystka ma na swoim koncie nagrane dwie płyty CD oraz krążek DVD z dotychczasowymi wideoklipami. Album "Spełnić marzenia", którego premiera miała miejsce w 2012 roku, uzyskał status Złotej Płyty. Teresa Werner ma w planach mnóstwo koncertów w kraju i za granicą, realizację kolejnych nagrań, jak również wiele niespodzianek przygotowanych specjalnie dla swoich fanów.

Rozwiązanie konkursu. Bilety na koncert wygrali Grażyna Horała z Krotoszyna i Marta Marcinek. Gratulujemy. Bilety można odebrać w naszej redakcji za okaziem dowodu osobistego w dniach 1-4 marca w godzinach 10:00 - 14:00.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)