• Sulmierzyce
  • czwartek, 09 listopad 2017 10:25
  • 6 zdjęć
  •   99

Czołówka w lesie

Czołówka w lesie
Czołówka w lesie © Gracjan Jaworski

W czwartek, 2 listopada, tuż przed 7-mą na trasie z Krotoszyna do Sulmierzyc, w okolic skrzyżowania do Zdun i Chwaliszewa, doszło do kolizji. Trzy osoby trafiły do krotoszyńskiego szpitala.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

– Kierujący fordem transitem 47-letni krotoszynian na prostym odcinku drogi, podczas wymijana rowerzysty wjechał w jadącego z naprzeciwka osobowego peugeota – mówi mł. asp. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy krotoszyńskiej policji.

Na miejscu wypadku działała Ochotnicza Straż Pożarna z Chwaliszewa oraz Państwowa Straż Pożarna z Krotoszyna. Przybył również Zespół Ratownictwa Medycznego z Kobylina, którzy otrzymał zgłoszenie o dwóch poszkodowanych osobach. – Zespół z Krotoszyna był w tym momencie na innym wyjeździe, dlatego przyjechała karetka z Kobylina, która na miejsce dotarła po około 20 min. – mówi Jakub Nelle, rzecznik ZRM przy SPZOZ Krotoszyn.

Na miejscu okazało się, że poszkodowane są 3 osoby, postawiono więc wezwać karetkę z Krotoszyna, która właśnie wróciła z akcji. – Po przebadaniu poszkodowanego kierowcy auta osobowego okazało się, ze ma on m.in. uraz głowy i kończyny dolnej. Przewieziono go do szpitala w Krotoszynie na dalszą diagnostykę – informuje rzecznik.

Kierowcą oraz pasażerem busa zajął się zespół z Krotoszyna. Mężczyźni skarżyli się na ból w klatce piersiowej oraz ogólne potłuczenia. Ich również przewieziono do lecznicy. Jak się okazało, obrażenia uczestników wypadku wymagały leczenia przez czas krótszy niż 7 dni. Dlatego postępowanie zakończono mandatem w wysokości 400 zł.

Galeria

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)