Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
  • Kobylin
  • piątek, 09 marzec 2018 10:43
  • 6 zdjęć
  •   253

Zderzenie trzech pojazdów

Zderzenie trzech pojazdów
Zderzenie trzech pojazdów © OSP Kobylin

W czwartek, 1 marca, na drodze karjowej nr 36, na odcinku między Kobylinem a Smolicami, doszło do groźnej kolizji z udziałem trzech pojazdów. Na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Na miejsce wypadku skierowano zastępy OSP ze Smolic i z Kobylina oraz Zespół ratownictwa Medycznego i policję. Jak się okazało, zdezryły się trzy pojazdy – BMW, opel corsa i bus mercedes spinter.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu trasy przejazdu, odłączeniu akumulatorów w rozbityhc samochodach, pomocy uczestnikom zdarzenia i usunięciu z drogi pozostałości po kolizji. – Kierowca BMW – mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego – nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się bocznie z prawidłowo jadącym z naprzeciwka busem, którym jechał mieszkaniec powiatu milickiego – informuje asp. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

– Następnie BMW uderzyło w tył samochodu opel corsa, który prowadził mieszkaniec gminy Kobylin. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i nie stwierdzono osób rannych. Sprawcę wypadku ukarano mandantem w wysokości 500 złotych – dodaje Szczepaniak.

Galeria

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)