• Sulmierzyce
  • wtorek, 15 maj 2018 10:52
  •   198

Trzylatek za kółkiem

Trzylatek za kółkiem
Trzylatek za kółkiem © archiwum

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Sulmierzycach w tym tygodniu na jednej z posesji naszego powiatu. Trzylatek zabrał kluczyki do auta i uderzył w betonowy płot.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

TTrzyletni chłopiec z Sulmierzyc – wykorzystując nieuwagę mamy – zabrał kluczyki do auta. I postanowił się przejechać. Wsiadł więc do zaparkowanego na posesji busa marki opel vivano, pozostawionego na biegu. Odpalił silnik i ruszył. – Przejechał kilkanaście metrów – opisuje st. sierż. Bartosz Karwik, zastępca oficera prasowego z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Podróż trzylatka skończyła się na betonowym ogrodzeniu posesji. Na szczęście, w wyniku uderzenia, dziecko nie odniosło żadnych obrażeń. – Policjanci na miejscu przeprowadzili niezbędne czynności, przebadali matkę Ina zawartość alkoholu – kobieta była trzeźwa – dodaje Karwik.

My oczywiście apelujemy do rodziców swoich dzieci i poświęcanie im baczniejszej uwagi. Wyobraźnia dzieci jest ogromna i potrafią one zaskakiwać na każdym kroku. Apel na czasie, bowiem już za chwilę wakacje, a dzieci w tym czasie mają wiele pomysłów.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)