Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
  • Koźmin Wlkp.
  • piątek, 15 czerwiec 2018 12:07
  • 5 zdjęć
  •   189

Kolizja na Krotoszyńskiej

Kolizja na Krotoszyńskiej
Kolizja na Krotoszyńskiej © kpt. Tomasz Patryas

We wtorek, 12 czerwca, na ulicy Krotoszyńskiej w Koźminie Wlkp. przy stacji paliw, doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Ruch odbywał się wahadłowo.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Do zdarzenia doszło ok. godz. 11:10. Dyżurny stanowiska kierowania zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Krotoszynie oraz jeden zastęp z OSP Koźmin Wielkopolski. – Gdy przybyliśmy na miejsce ustaliliśmy, że zderzyły się dwa samochody osobowe – daewoo lanos i renault scenic. Pojazdami podróżowało łącznie sześć osób – informuje kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie. Kierowcy pojazdów biorących udział w zdarzeniu w momencie przybycia straży były pod opieką Służb Medycznych. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie wymagali pomocy medycznej i pozostawali na miejscu zdarzenia.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W rozbitych pojazdach odłączono akumulatory i zneutralizowano wyciek płynów eksploatacyjnych. Działania służb ratunkowych trwały około 1 godziny.

Galeria

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)