Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
  • Krotoszyn
  • poniedziałek, 18 czerwiec 2018 09:59
  •   208

Kradzież na stacji paliw

Kradzież na stacji paliw
Kradzież na stacji paliw © archiwum

W niedzielę, 17 czerwca ze stacji paliw w Krotoszynie skradziono pieniądze. Złodziej wszedł za ladę i otworzył kasę.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Tuż po godz. 18:00 dwóch mężczyzn przyjechało ciemnym samochodem typu combi na jedną ze stacji paliw w Krotoszynie. – Prawdopodobnie był to volkswagen passat – mówi st. sierż. Bartosz Karwik, zastępca oficera prasowego z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Auto miał inne niż krotoszyńskie numery rejestracyjne.

Jeden z mężczyzn wysiadł z pojazdu i wszedł do sklepu. Wykorzystując chwilową nieuwagę lub nieobecność pracownicy (tego szczegółu nie podaje policja) wszedł za ladę. Następnie otworzył kasę, wyciągnął wszystkie pieniądze i odjechał z kompanem.

Ile pieniędzy skradziono? – Nie możemy podać kwoty – dodaje Karwik. Z naszych niepotwierdzonych informacji wynika, że to było ponad 5 tys. zł. Po zdarzeniu policjanci patrolowali okolice, wystawili specjalne posterunki, przesłuchali sprzedawczynię. – Zabezpieczyliśmy nagranie z monitoringu stacji – dodaje zastępca oficera prasowego.

Na razie sprawcy nie zostali zatrzymani. Śledztwo prowadzą policjanci z wydziału kryminalnego. Do tematu na pewno powrócimy.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)