• piątek, 30 listopad 2018 09:33

Elektroniczne gadżety na gwiazdkę

Elektroniczne gadżety na gwiazdkę
Elektroniczne gadżety na gwiazdkę © archiwum

Drobna elektronika znakomicie nadaje się na świąteczne prezenty. Sprawi ona radość i młodszym, i starszym członkom rodziny. Wybór jest ogromny: smartfony, czytniki e-booków, słuchawki – to tylko przykłady takich upominków.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Czytników e-booków pomieści setki książek, zatem jeśli ktoś z naszych bliskich lubi poświęcać czas na lekturę, będzie to trafiony prezent. To urządzenie jest proste w obsłudze i można je wszędzie zabrać w podróż, gdyż ma niewielkie rozmiary i wagę. Nowoczesny smartfon z aparatem fotograficznym i licznymi funkcjami to też zawsze trafienie w dziesiątkę, gdyż w dzisiejszych czasach praktycznie trudno się bez niego obejść.

Kiedy ktoś z naszych bliskich biega lub ćwiczy na siłowni, a jednocześnie lubi słuchać muzyki czy audiobooków, można mu zrobić przyjemność, ofiarując dobrej jakości słuchawki bezprzewodowe, które przydadzą się podczas uprawiania sportu. Dobrej jakości modele znajdziemy już za nieco ponad 100 zł. Przydatnym gadżetem dla miłośników ruchu jest tzw. opaska fitness, która podczas wysiłku monitoruje pracę naszego organizmu i pokazuje realizacje wyznaczonych celów podczas treningu. Ukochanej osobie można sprezentować smartwatcha, czyli inteligent zegarek, przez który można odbierać sms-y, e-maile, wiadomości z portalu społecznościowych. Często jest on wyposażony w krokomierz (urządzenie do liczenia kroków), GPS. Zazwyczaj jest też wodoodporny.

Wśród elektroniki możemy znaleźć również drobne upominki, np. pendrive’y i power banki.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)