• sobota, 16 maj 2015 19:54

Zabawki małej dziewczynki

Dzieci uwielbiają zabawki, dzięki którym mogą się rozwijać
Dzieci uwielbiają zabawki, dzięki którym mogą się rozwijać Dzieci uwielbiają zabawki, dzięki którym mogą się rozwijać © © archiwum

Najlepsze prezenty z okazji pierwszej komunii dla dziewczynki to te, które są nie tylko praktyczne, ale też wyjątkowe i po prostu ładne.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Komputer, tablet, smart fon, odtwarzacz muzyczny czy konsola to świetne prezenty dla dziewczynek, zwłaszcza jeśli są w kolorze różowym. Nie zapomnijmy również o pasujących dla niego akcesoriach, np. dużych i kolorowych słuchawkach.

ROŚNIE NAM GWIAZDA
Większość dziewczynek w tym wieku marzy o karierze piosenkarki czy aktorki. Warto wykorzystać okazję i sprawić przyjemność, kupując jej np. gry, które polegają na śpiewaniu popularnych piosenek (karaoke) albo powtarzaniu układów choreograficznych. Dobrym wyborem będą również instrumenty muzyczne, mikrofony i… lekcje. Kursy tańca, aktorskie albo plastyczne zapewniają dzieciom dużo dobrej zabawy, rozwój talentów i podnoszą wiarę we własne możliwości

PIŁKA I PAMIĘTNIK
Dziewczynki cieszą się ze sprzętu sportowego – rower i rolki czy łyżworolki, rakieta tenisowa to już klasyka. Jeśli dziewczynka mieszka w domu jednorodzinnym albo jeździ z rodzicami na tzw.. działkę, można zainwestować w trampolinę, tablicę z koszem i piłkę do koszykówki, hamak z frędzlami. Dobrym pomysłem są także zestawy kreatywne dla dziewczynek, dzięki którym dzieci mogą samodzielnie zrobić biżuterie lub uszyć maskotkę. Dziewczynki w wieku 8 lat mają już swoje sekrety. Właśnie dlatego idealnym prezentem będzie też dla nich elektroniczny pamiętnik z hasłem.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)