• Ostrowąsy
  • poniedziałek, 10 sierpień 2020 09:42
  •   1248

Przez Ostrowąsy jechał aż 116 km/h

Przez Ostrowąsy jechał aż 116 km/h
Przez Ostrowąsy jechał aż 116 km/h © archiwum

116 km na godzinę w terenie zabudowanym rozwinął zatrzymany przez policjantów mężczyzna kierujący samochodem marki seat leon. Za popełnione wykroczenie drogowe kierowcę ukarano mandatem, a zatrzymane mu prawo jazdy trafi do prezydenta Kalisza, celem wydania decyzji o jego zatrzymaniu na okres trzech miesięcy.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W czwartek, 30 lipca po godz. 15:00 w Ostrowąsach w gminie Milicz policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 42-letniego mieszkańca Kalisza. Okazało się, że kierowca seata leona w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości jazdy do 50 km/h, jechał 116 km/h, czyli aż o 66 km/h za dużo.

W związku z tym miliccy policjanci ukarali kierowcę mandatem karnym oraz nałożyli 10 pkt karnych. Ponadto policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, ponieważ w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość jazdy o ponad 50 km/h. Prawo jazdy zostanie niezwłocznie przesłane przez policjantów do prezydenta Kalisza celem wydania decyzji administracyjnej o jego zatrzymaniu na okres trzech miesięcy.

Publikacja:
Głos Milicza
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.