• Łąki
  • poniedziałek, 14 wrzesień 2020 07:41
  •   2121

Z promilami i bez prawa jazdy

Z promilami i bez prawa jazdy
Z promilami i bez prawa jazdy © archiwum

Miliccy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który na dodatek nie miał prawa jazdy. Za popełnione przestępstwa mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W czwartek, 3 września o godz. 19:00 w Łąkach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena passata ciągnącego samochodową przyczepkę. Samochodem kierował 23-letni mieszkaniec gminy Milicz. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy – badanie wykazało prawie 1,3 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto wyszło na jaw, że kierowca nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. W związku z tym policjanci uniemożliwili mu dalsza jazdę, a samochód wraz z przyczepką został odholowany na parking strzeżony

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo sąd orzeka zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów na okres nie krótszy niż 3 lata oraz nakłada karę pieniężną w wysokości od 5 tys. do 60 tys. zł.

Publikacja:
Głos Milicza
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.