• Rozdrażew
  • środa, 16 wrzesień 2020 10:29
  •   1453

Gratulacje za długoletnie pożycie małżeńskieW obiekcie „Masztalarni” w Rozdrażewie odbyło się uroczyste spotkanie władz gminy z jubilatami obchodzącymi złote gody. Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego świętowało pięć par, a ponadto jedna obchodziła 55-lecie.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Pół wieku wspólnie przeżyli już Halina i Tomasz Dąbrowscy z Dąbrowy, Kazimiera i Stanisław Frąckowiakowie z Dębowca, Lucyna i Jan Gryszkowie z Rozdrażewa, Maria i Zbigniew Kosiorowie z Dąbrowy oraz Krystyna i Tadeusz Zmyśleni z Rozdrażewa. Z kolei Czesława i Jan Bochnowie z Rozdrażewa mogą się pochwalić 55-letnim stażem małżeńskim.

Wójt Mariusz Dymarski i przewodniczący Rady Gminy Wiesław Jankowski wręczyli parom medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, nadane przez prezydenta RP, pamiątkowe dyplomy, upominki i kwiaty. Jubilatom złożono gratulację i życzenia. Czas spędzony przy wspólnej kawie uświetnił występ Zespołu Śpiewaczego „Kalina” z Nowej Wsi.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.