• piątek, 17 maj 2019 08:32

Smartfon idealny dla początkujących

Smartfon idealny dla początkujących
Smartfon idealny dla początkujących © archiwum

Możliwość szybkiego kontaktu z bliskimi przekonała wszystkich użytkowników do używania telefonów komórkowych. Jednak seniorzy często sięgają po starsze modele, gdyż obawiają się skomplikowanych ustawień, z jakimi kojarzą im się nowoczesne smartfony, Teraz mogą mieć prostą obsługę i innowacyjne technologie w jednym.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Umożliwia to Macxom MS459 Harmony, smatfon, którego używanie jest dziecinie proste, a jednocześnie pozwala na swobodne korzystanie z przydatnych aplikacji mobilnych, np. krokomierza, nawigacji, lupy, listy zakupów czy czułego aparatu fotograficznego. Taki telefon to doskonały prezent dla bliskiej starszy osoby, np. z okazji imienin, urodzin lub zbliżającego się Dnia Matki czy Dnia Ojca.

Seniorzy mają zazwyczaj kłopot z konfiguracją ustawień telefonu. Mając MS459 Harmony, nie muszą się tym przejmować. Dzięki funkcji zdalnej konfiguracji, osoba wskazana przez posiadacza smartfona może to zrobić za niego, nawet jeśli mieszka w innym mieście. Syn, córka, wnuki mogą optymalnie dla seniora ustawić jasność ekranu, głośność dźwięków czy powiadomienia o ważnych wydarzeniach, np. zbliżających się wizycie u lekarza, za pomocą innego telefonu, komputera lub tabletu.

Wielkim udogodnieniem jest też wielofunkcyjny przycisk pomocy. Jedno kliknięcie sprawi, że senior połączy się z wybraną osobą, wyśle SMS ze swoją lokalizacją. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru spośród trzech rozmiarów ekranu. Wybór największego rozmiaru zapewni pełen komfort obsługi nawet osobom ze słabym wzrokiem.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.