Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
  • Krotoszyn
  • czwartek, 29 marzec 2018 11:30
  •   257

Ponad 4,2 kilograma narkotyków w mieszkaniu

Ponad 4,2 kilograma narkotyków w mieszkaniu
Ponad 4,2 kilograma narkotyków w mieszkaniu © KPP Krotoszyn

Ponad 4 kilogramy różnego rodzaju narkotyków zabezpieczyli policjanci z Krotoszyna. Wszystko zaczłęo się od kontroli drogowej, podczas której w samochodzie 30-latka odkryli amfetaminę. Kolejne narkotyki znaleźli w jego mieszkaniu.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Do zatrzymania 30-letniego mieszkańca Krotoszyna doszło 16 marca. W trakcie kontroli drogowej funkcjonariusze znaleźli amfetaminę w samochodzie marki opel. Kierowca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Kolejnym krokiem było przeszukanie miejsca zamieszkania 30-latka.

Policjanci znaleźli tam i zarekwirowali znaczną ilość środków odurzających – marihuany, amfetaminy i eksazy. Łączna waga tych narkotyków to prawie 4,2 kg. Samych tabletek ekstazy funkcjonariuszy ujawnili ponad 600 szt., marihuany było ponad 1,5 kg, a amfetaminy ponad 2,3 kg.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. 18 marca na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Krotoszynie aresztował go na 3 miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci nadal prowadzą intensywne działania w tej sprawie, nie wykluczając kolejnych zatrzymań. – Chodzi o osoby, które uczestniczyły w procederze handlowania lub tem którym zatrzymny przekazał narkotyki. Przebywający w areszcie mężczyzna to nie jest, mówiąc kolowialnie, plotka – powiedział asp. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)