• Powiat krotoszyński
  • środa, 01 sierpień 2018 10:36
  • Wideo
  •   230

Policyjne święto z awansami

Policyjne święto z awansami
Policyjne święto z awansami © Sebastian Kalak

W piątek, 26 lipca, w sali reprezentacyjnej krotoszyńskiego ratusza obchodzono Święto Policji. W trakcie uroczystości wręczono nominacje na wyższe stopnie.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Jak co roku, do ratusza zaproszono włodarzy gmin i powiatu oraz form i instytucji współpracujących z naszymi stróżami prawa. Funkcjonariusze, którzy awansowali na wyższe stopnie, odebrali nominacje. Rozstrzygnięto także konkurs na najlepszego dzielnicowego. Wygrał mł. asp. Tomasza Kaczmarek, na co dzień pracujący w Krotoszynie. Kolejne miejsca zajęli sierż. sztab. Jan Kolanowski i sierż. sztab. Daniel Rybka.

AWANSE
Na asp. sztabowego – Krzysztof Grzemski, Artur Poczta, Rafał Tanaś; na st. asp. – Magdalena Grzemska; na asp. – Piotra Koźma, Teresa Walkowiak; na mł. aspiranta – Tomasz Kaczmarek, Krystian Kunicki, Rafał Maćkowiak, Mariusz Przybył, Łukasz Szymura, Tomasz Zmyślony; na sierż. sztabowego – Mateusz Augustyniak, Bartosz Karwik, Damian Przybył, Adam Olejnik, Karol Ostach, Marcin Szumera, Łukasz Zachwiej; na st. sierżanta – Martin Alcer, Fryderyk Baranowski, Kamil Kołodziej, Maciej Rogowicz; na sierżanta – Szymon Hałasz, Mariusz Kozupa, Agnieszka Nowak; na st. posterunkowego – Mateusz Wronecki oraz przedterminowo na aspiranta – Kamil Nagler.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)